PostWysłany: Pią 21:22, 20 Kwi 2007    Temat postu:

PostWysłany: Pon 6:27, 09 Kwi 2007    Temat postu:

PostWysłany: Pią 9:03, 06 Kwi 2007    Temat postu:

Rugr's free adult video storage:
katalonczyk
PostWysłany: Pią 17:10, 01 Gru 2006    Temat postu: Dodatek

Chciałem dodać, że można mnie również zatrudnić jako prezesa klubu! Wyniki wrzucam do szklanki losuję i przeprowadzam tak aby ten wynik był realny np 1:0 dla gospodarzy!
katalonczyk
PostWysłany: Pią 17:09, 01 Gru 2006    Temat postu: Gra FM - Internetowa!

1. Ogólne:
W grze gracze wcielają się w rolę managera piłkarskiego - rozgrywa mecze, kupuje piłkarzy, trenuje swoją drużynę itp. - który chce stworzyć jak najlepszy klub.

2. Rozgrywka:
Gracze zaczynają od stworzenia klubu czyli wymyśleniu nazwy, napisaniu w jakiej lidze gra ( 1 edycja to pierwsza liga), a potem wymyślają nazwiska 22 piłkarzy i pozycje na których grają. Gracze zaczynają z 10 tys. Euro. Piłkarze są wymyśleni i słabi ale w miarę postępów będzie można kupować, lepszy sprzęt (korki, piłki itp.), kupować piłkarzy w okienkach transferowych (ale okienek jest więcej niż jest w rzeczywistości, ja piszę że otwieram okienko transferowe i wtedy można kupować piłkarzy) coraz lepszych piłkarzy i drużyna będzie się dostawać do wyższych lig. Gracze mogą trenować swoją drużynę, udzielać im rad przed meczem i w czasie przerwy między połowami, mówić, jaką technikę mają stosować i wybierać składy do meczów. Piłkarze mogą doznawać kontuzji i odchodzić jeżeli ich kontrakt się wyczerpie. Czas płynie w grze szybciej niż w rzeczywistości. Mecze rozgrywane są z innymi graczami lub ze mną czyli z istniejącymi naprawdę klubami, a są rozgrywane w ten sposób, że gracze wybierają skład na mecz a ja wymyślam przebieg meczu i go komentuję. Oczywiście za wygrane mecze dostaje się pieniądze, a za wygranie lig, mistrzostw itp. dostaje się pieniądze i puchary.

Jeszcze tak dla informacji: Tylko na początku nazwiska zawodników są wymyślone, potem już nazwiska zawodników, itp. są prawdziwe.